Bir Kadını Nasıl Romantize Ederiz: Harika Bir Seks İçin En İyi 10 İpucu

Harika bir cinsiyete açılan kapının romantizm olması yeni bir şey değil. Bununla birlikte, kadınlarını seks yapmaktan zevk alabilmek için doğru yapmayan bir sürü erkek var. Bu nedenle, bir kadını nasıl romantikleştireceğimizi bilme gereğini gerektirir.

Her şeyden önce, kadınlar şefkatle dokunulmayı sever. Kadınlar duygusal yaratıklar; Onlar duygulara iyi gelirler. Eşinizin seksten zevk almasını istiyorsanız, onu nasıl çok iyi Alrightşayacağınızı bilmelisiniz. Vücudunun cinsel uyarana yeterince tepki verebilmesi için havasında olması gerekir.

Bir kadını nasıl romantikleştireceğini bilen bir erkeksen, kadının beklediğinden daha sık seninle olmayı sevecek, cinsel açıdan doyumsuz bir insan olma yolundasın. Cinsel iştahı hızla ikiye katlanır. İyi romantizm çoğu kadın için unutulmazdır. Hareketini anlamalısın.

Şimdi, işte bir kadını nasıl romantikleştireceğinize dair basit ipuçları.

1. Banyoda birlikte duş alın. Mavi ışık yanarken yatağa biraz hoş kokulu parfüm püskürtün.

two. Omuzlarından kalçalara kadar sırtınıza masaj yapın. Ardından sırtüstü yatarken, hafif vuruşlarla kalçalarına masaj yapın. Avucunuza biraz yağ ya da jöle ekleyebilirsiniz.

three. Ona göğüslerinde Alrightşama hissi verin. Meme uçlarını sertleşinceye kadar parmaklarınızla hafifçe ovarak cinsel olarak heyecanlandığını gösterin.

four. Ardından, dilinizin ucu ile meme uçlarını hareket ettirin. Evde biraz nane varsa, al. Ağzınızı memeleri emmek için serinletir. Bunu bir süre yap.

5. Göğüslerini okşarken, sevgiyle onu da öp. Derin bir öpücük olmalı. Bazen, dilini ellerine değdir.

six. Vücudunun romantizmden önce bilmesi gereken diğer hassas kısımlarını Okayşamak. Örneğin, bazı kadınlar uyluklarına, kulak loblarına, ayak tabanlarına vs. Sadece ona sor. Ayrıca onu bu bölgelerde dilin ucu ile uyarabilirsin.

7. Aptal olma! Onunla duyguların hakkında konuş. Seks ruhunu geliştirmek için cinsiyete doymuş kelimeler söyleyin. Genellikle kadınlar duyduklarından etkilenirler.
Gibi kelimeler söyle:

ben. Seninle seks yapmak bana neşe veriyor.
ii. Tatlım, senin içindeyken kendimi harika hissediyorum.
iii. Vücudun nasıl zevk dolu?
iv. Göğüslerin çAlright tatlı!
v. Başka hiçbir kadın senin yaptığın gibi yapamaz!

8. Harika bir orgazm olmasını sağlamak için klitoral bölgesini hafifçe ovalayın. Bu arada, öpüşmeye devam et. Klitorisi Alrightşa. Orgazma yaklaşmakta olduğuna dair bir işaret gördüğünüzde durdurun.

9. Birkaç dakika sonra, klitoral stimülasyona devam edin. Böyle bir işlemi üç canlı sex sohbet ila beş kez tekrarlayın. Böyle yaparak, aşırı derecede uyarılmış olacak.

10. Bu noktada, zevkli bir cinsel bölüm için tamamen hazır. Çabuk üste onu al. Zevkine bağlı olarak, muhtemelen zamandaki en iyi pozisyon budur. Muhtemelen ecstasy'de çığlık atacak.

Bir kadını romantize etmek ve daha fazlasını istemesini sağlamak. Zaman alabilir. Her harika seks bölümü genellikle zaman alır. Öyleyse, kadını memnun etmek için sabır gerekir.

Grace W. Lawrence, Evlilik İlişkisi ile ilgili konularla ilgilenen bir eş. Mutlu aşk hayatında evli olduğu kadar bekarlara da propertyım sunuyor. O mutlu evli. Cinsiyet, romantizm, evlilik, boşanma ve flört hakkında Christian Information Guyşetleri ve Uzman Görüşü Makalelerini okumak için Net sitesini ziyaret edin.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bir Kadını Nasıl Romantize Ederiz: Harika Bir Seks İçin En İyi 10 İpucu”

Leave a Reply

Gravatar